ukrainian_revolution (maidan_ua) wrote,
ukrainian_revolution
maidan_ua

Наступним Президентом України у 2019 році знову стане "людина Путіна" (12.08.2016).Смішно спостерігати за тим, як "авторитетні" експерти з самих-самих "авторитетних" Центрів, а часом навіть справжніх Інститутів (!!!) соціологічного дослідження думки пророкують перемогу на наступних президентських виборах Юлії Тимошенко і це при тому, що її рейтинг сильно впав з часів президентських виборів 2010 року, де в другому турі за неї віддали голоси 45%, а сьогодні вона лідер з 25%.Тимошенко - лідер на тлі тотальної недовіри народу до всіх політиків і її сприймають як менше зло і щоб її перемогти на виборах 2019 року вистачить і 26%, а не 48%, як Януковичу у 2010 році.

Реальну конкуренцію Віктору Януковичу на президентських виборах 2010 року склала тільки Юлія Тимошенко, але вона програла по тій же самій причині, по якій програє i на виборах 2019 року. Сьогодні прихильників Тимошенко називають "йуля-боти", а це говорить про те, що Тимошенко не зможе консолідувати на собі голоси всіх, хто буде голосувати проти кандидата Путіна. В Україні ти або прихильник Тимошенко, або її противник і третього тут не дано. Підсумки виборів 2010 року наочно проілюстрували, що 1/3 населення України просто "забила" на вибори навіть під загрозою приходу до влади Януковича, а Тимошенці потрібен був всього навсього 1 млн. додаткових голосів. Як і в 2010 році, так і в 2019 у нас буде багато "своїх" кандидатів, а у Південно-Сходу буде один кандидат. Так званий "комітет порятунку України" Азарова - це заготовка під майбутню політичну партію.

Путін тримає Азарова у внутрішній кишені піджака і ніщо не буде вказувати до 2019 року на те, що саме Азаров стане тією самою "темною конячкою" Кремля. Азаров ідеальна кандидатура, адже він пішов у відставку до подій кривавої розв'язки Майдану і стало бути йому співучасть у цих подіях не "пришиєш". Лякалки для малят від "Правого Сектору" в стилі "хай він тільки з'явиться в Україні, та ми його ..." не в рахунок, бо ми всі ці героїчні бравади вже чули, коли у серці нашої держави спочатку пройшов гей-парад, а потім ще й "Хресна хода" сепаратистів.

"День сурка" триває пані та панове:

1) У 1991 році Президентом України стає Леонід Кравчук, який намагається зробити Україну "європейською державою" і обіцяє нам, що за кілька років ми станемо другою Францією, а Росія нехай заростає ватою, але Кравчук "облажався" і на його місце приходить Кучма, який повертає нас у Росію.

2) 2004 рік - Майдан. До влади приходить Ющенко і всі ми говорили, що Україна вже ніколи не повернеться до орбіти впливу Росії, бо розпочався незворотній курс руху на Захід, але Ющенко також "облажався" і до влади прийшов Янукович, який реанімував дружні відносини з Росією.

3) 2014 рік - Майдан. До влади приходить Порошенко (наступний з "помаранчевого списку") і всі ми говорили ще вчора, що Україна вже ніколи не повернеться в орбіту впливу Росії, бо розпочався незворотній курс до Європи, але сьогодні ми всі розуміємо, що Порошенко - облажався!!!

4) Путін розробляє план щодо повернення України до орбіти впливу Росії і раптом розуміє, що без голосів Донбасу йому Азарова до влади не привести і Путін погоджується на "повернення" Донбасу на умовах "мінських угод". У годину "Х" на Південно-Сході України намалюється Азаров і запитає: - "Ну що? Хто хоче жити, як до Майдану, коли я був прем'єр-міністром"? І мільйони голосів Південно-Сходу (з числа місцевих пенсіонерів) відгукнуться оглушливим вітальним ревом! Азарову потрібні всього 26-27%, щоб обійти Юлію Тимошенко, а це згідно з даними явки виборцiв на виборах 2010 та 2014 років - близько 8 млн. голосів, 2-3 млн. з яких дасть "повернутий" Донбас.

Як будуть розвиватися події далі, не важко передбачити ...

5) 2021-2023 рік знову Майдан. До влади приходить Юлія Тимошенко ... Або Турчинов, згідно з цією фотографією.


І ось так ми і будемо жити до закінчення часів в цьому божевільному "днi сурка", будучи постійно змушеними вибирати меньше з двох зол ...

Революція цієї осені нам потрібна не скільки для того, щоб відправити у в'язницю Порошенка та всю його банду, скільки для того, щоб вирвати Україну з цього замкнутого кола. Цієї осені розпочнеться не Майдан, а Перша Українська Народна Революція, яка кардинально змінить сам принцип управління державою і буде все у нас як написано в Конституції - єдиним джерелом влади в Україні є її народ.

... у вас є вибір і ми вас його не позбавляємо: Революція чи ще три роки правління Порошенка, а потім зустрічайте Азарова ... Робіть свій вибір. Революція? Тоді тисніть по кнопках соціальних мереж, щоб мобілізувати всю Україну.


Вподобайте сторінку "Українська Революція" на Facebook, щоб не пропустити сигнал до початку народного повстання - https://www.facebook.com/dayofwrathukraine

Слава Україні! Слава народу України та її героям!
Tags: Азаров, Порошенко, Тимошенко
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments