?

Log in

No account? Create an account

"Революція Гідності" ще не закінчена!

Previous Entry Share Next Entry
Вимоги Майдану, який збирається 20 лютого + план дій. ЧИТАТИ ВСІМ!
maidan_ua


Ми збираємося 20-го лютого о 8:30 біля монументу героям "Небесної Сотні", щоб вшанувати їх пам'ять і попросити у них вибачення за те, що ми зрадили їх і погодилися "жити по-новому", а не згідно з ідеалами тієї Революції за яку вони віддали своє життя. О 9:30 ми йдемо на Майдан.



О 12:00 ми йдемо на Банкову до Адміністрації Президента, де ми будемо знаходитися до пізнього вечора, нарощуючи протестну масу, яка буде підходити по мірі закінчення навчального або робочого дня. Після обіду почнуть підходити студенти, які просто не зможуть "забiть" на навчання, без всiм зрозумілих наслідків, щоб приєднатися до нас вранці. Ближче до 20:00, після закінчення робочого дня, пiд АП почнуть стікатися тисячі киян. Ввечері 20-го лютого під будівлею Адміністрації Президента нас збереться не менше, ніж зібралося протестувальників в Румунії.



До речі, хочете дізнатися, що саме викликало таке обурення румунів?

170205162757-romania-protests-0205-exlarge-169.jpg

Це жива легенда Румунії - директор антикорупційного агентства Румунії Лаура Ковесі. Її любить вся Румунія. Вона відправила за ґрати понад 2700 корумпованих чиновників серед яких було чимало і "великої риби" (депутати, міністри, мери). Одна тільки згадка прізвища "Ковесі" ввергає в жах всіх чиновників Румунії. Але Уряд Румунії, на початку 2017 року, вирішив частково амністувати цих корупціонерів, яких Лаура оправила у в'язницю і сотні тисяч румунів вийшли на стихійний (!!!) протест.

Україна за підсумками 2016 року вийшла на перше місце в рейтингу найбільш корумпованих країн Європи. Для того, щоб зрозуміти масштаб корупції в Україні достатньо звернути увагу на Карпати. Сьогодні ви обурюєтеся тим, що Гройсман незабаром скасує мораторій на вивіз українського лісу до Європи в обмін на 600 млн. кредиту від Євросоюзу, але чому ви не обурюєтеся тим, що останні три роки наш ліс вивозили і без зняття мораторію?



На сьогоднішній день діє повна заборона на вивезення лісу-кругляка за межі України, так? Але ліс вирубують і вивозять в промислових масштабах, хоча це й заборонено. Ліс вивозять не під покровом ночі на вантажівках через "дірки" (термін контрабандистів) на кордоні, а цілими потягами і кораблями на очах у всієї країни.



Що зробив Порошенко, Гройсман або Луценко для того, щоб зупинити цей незаконний бізнес? Нічого! Якби Порошенко один раз стукнув кулаком по столу і відправив би Луценка на Карпати, то вивіз лісу припинився б в той же день, так? Життя показує, що якщо вищі чиновники ігнорують якийсь кричущий факт злочинної діяльності, то це завжди відбувається тому, що ці самі чиновники і очолюють цей процес.

А зараз подумайте ось про що: "мутити" схеми з лісом-кругляком дуже складно і небезпечно тому, що ліс "великий і товстий" (як то кажуть). Вся Україна бачить цю незаконну схему, але у банди вистачає нахабства вивозити наш ліс, незважаючи на обурення мільйонів громадян України. Уявляєте рівень їх цинізму? Уявіть собі "крадуна", який прямо посеред білого дня підходить до вашого авто і без поспіху починає знімати з нього колеса, а коли ви з балкона починаєте кричати, то "крадун" вам ще й рукою махає з посмішкою. Ось теж саме і з вивезенням Карпатського лісу - той ж самий рiвень цинізму. А тепер уявіть масштаби схем у секторах, які не так публічні. Ліс "великий і товстий", "крадунам" (владi) його важко красти, а ваші гроші маленькі, паперові й легкі.

Україна цілком заслужено опинилася на першому місці в рейтингу найбільш корумпованих країн Європи і вгадайте хто в цьому винен? Порошенко? Ні! В цьому винен кожен з нас з вами тому, що ми дозволяємо це!

В українців є національна риса, всім відома за принципом "моя хата з краю". У жоднiй іншій нації немає такої приказки. Багато хто з вас будуть терпіти корумповану владу тому, що "ну крадуть же безпосередньо не з моєї кишені ...". Це помилка! Є всім відома залежність - чим більш корумпована влада, тим бідніше країна. Якщо ви терпите корумповану владу, то ви несете особисту відповідальність за те, що Україна не тільки найкорумпованіша країна Європи, але ще й найбідніша (ми перші практично у всіх ганебних антирейтингах). І цю відповідальність вам нести навіть не перед собою, а перед своїми дітьми та онуками, які будуть жити в тій Україні, яку ми з вами після себе залишимо.

Для патріота України немає жодної поважної причини, щоб не приїхати 20-го на Майдан. Робота? Живете не в Києві? Візьміть три дні відпустки. Це нічого страшного, що влітку у вас буде на три дні менше відпустки ... Яка може бути поважна причина, щоб "відкосити" від вирішального бою за Україну?


15252620_1134175943365285_956532826370069613_o.jpg

Який план на Майдан 20-го лютого? Весь день ми будемо збирати необхідну чисельність протестувальників, щоб нас було не менше, ніж у Румунії.

Увечері, коли наша маса досягне критичної позначки, ми озвучимо простий і зрозумілий ультиматум, а точніше надамо Петру Олексійовичу вибір: або дострокові вибори Президента, або дострокові вибори депутатів Верховної Ради.

Ми не можемо вимагати відставки відразу ж й Президента i Парламенту, бо в цьому випадку в Україні виникне тимчасовий політичний вакуум (безвладдя), а цим можуть скористатися наші вороги в Кремлі. Якщо у відставку піде Президент, то його повноваження головнокомандувача армії тимчасово буде виконувати Парламент. Якщо у відставку піде Парламент, то не критично, бо головнокомандувач на своєму місці.

"Українська Революція" розуміє, що багато з вас налаштовані більш радикально "банду геть і всіх зрадників на гiлляку", але потрібно думати насамперед про благополуччя України і не піддавати ризику її безпеку. В країні йде війна і нам потрібне дуже плавне і безболісне для України "перезавантаження" влади.

Який ультиматум ми висунемо Петру Порошенко? Згідно iз Конституцією України він не є легітимним Президентом і ми будемо вимагати повернення Конституційного порядку в Україну.

236a924d8f24a28e1f305a6be588e475.jpg

Порошенко зможе залишитися Президентом (завдяки Путіну і війні, хай їм грець), якщо пожертвує Парламентом та визнає, що там немає ніякої коаліції (реальної) і оголосить про дострокові вибори депутатів Верховної Ради. Згідно з останніми соціологічними дослідженнями КМІС - лише 5,3% громадян України продовжують довіряти Верховній Раді. Це провал! Ніколи раніше (за останні 25 років) Верховна Рада не мала настільки низький рівень довіри. Легітимність Парламенту визначається наявністю мандату народної довіри. Якщо довіри до Парламенту немає, то Парламент втрачає свою легітимність. У цьому випадку необхідно провести процедуру його "перезавантаження" - позачергові (дострокові) вибори.

Україна - це парламентсько-президентська Республіка (згідно з Конституцією). За законом у нас Парламент керує країною, а не Президент. Саме Парламент формує Уряд (Кабмін) і призначає всіх міністрів, а Президенту відводиться лише право "вето" на кандидатуру того чи іншого міністра. Україною керує не Президент, а Уряд, який підпорядковується лише Парламенту. Але це по Конституції ... А як справи кояться в дійсності? Україною керує не Парламент, а узурпатор Порошенко, який призначив свого кума - Генеральним прокурором, свою колишню бухгалтерку Гонтареву - главою Нацбанку, свого "кореша" з Вiнницi - прем'єр-міністром. На всіх ключових постах в Україні сидять люди, яких туди посадив Порошенко - це пряма узурпація влади. Україною керує не Парламент, а Президент. Згідно Конституції немає більш тяжкого злочину проти України, ніж узурпація влади.

Майдан 20-го лютого спрямований на повернення Конституційного порядку в Україну. Ми або проженемо узурпатора, який не є легітимним Президентом згідно з Конституцією, або доб'ємося "перезавантаження" Парламенту, який стане повністю незалежним від диктатури узурпатора. І ось тільки коли у нас з'явиться новий Парламент, то ми повернемося до питання усунення Порошенка, бо (повторимо) країна перебуває у стані війни і ми говоримо про благополуччя України.

Три роки війни показали нам "хто є хто" (ху із ху). Війна це біда, але й в неї є свої плюси - вона (війна) назвала нам імена тих самих героїв, яким слава. У новий Парламент потраплять сотні патріотів України (волонтери, ветерани, громадські діячі), які і сформують там коаліцію більшості. Й здійсниться наша мрія - Україною буде керувати не проросійський чи проєвропейський, а на 100% чисто проукраїнський Уряд, який буде відповідати всім нашим "партнерам": - "На першому місці для нас інтереси українців. Ми приймемо вашу пропозицію, якщо вона буде відповідати нашим національним інтересам".

Зараз важливо, щоб ця стаття розійшлася максимальним тиражем. Тисніть по кнопках соціальних мереж. Копіюйте посилання і агітуйте своїх знайомих безпосередньо через лічку. Слава Україні!


Стеж за розвитком подій на сторінці "Українська Революція" - https://www.facebook.com/RevolutionUA



А выйдут ли, вот в чем вопрос?

Без печенек накуй надо!


Кто пустил этих пидарасов в русский сегмент ЖЖ? Пиздуйте к себе в говносети, там квакайте на своей уёбищной мове, быдло рагульское!

Шо, негр из Портленда, совсем припекло?

Да хер там. Поорут, Гимно заспивают, да и расползутся по норам, на цыфры коммуналки любоваться.А ты, дорогой Владелец жЖурнала, продолжай лупить колотушкой в бубен и звать на Новый Святой Майдан. Только ты уже хрипишь, да и понятно всем - ничего не будет. Это вам не мягкий незлобливый Овощь, нынешний Кондитер всем вашим гиднюкам яйца вмиг поотрывает. Так что - Хер Там. Финита.

О, очередной свидетель кондитера нарисовался.

За вирубку лісів Треба карати як за Террорізм.

За вирубку лісів Треба карати як за Террорізм. дуже рішуче.
Офіційно створити Народний Суд Присяжних.
Офіційно ввести вищу міру покарання за вирубку лісів,
як за массове вбивсто живих істот
для всіх хто приймає в цьому вбивстві участь
від лісорубів до тих хто транспортує
від політичних повій як порошенко і гройсман в Україні до політичних повій в будь якій країні світу від Європи до Азії, - як юнкер та подiбниx йому покидькiв!, - від тих хто гроші дає , - до тих, хто ці гроші бере!

Edited at 2017-02-13 03:18 am (UTC)

Re: За вирубку лісів Треба карати як за Террорізм.

який суд???
суддям дадуть хабаря, і все.
хай парасюк і семенченко їдуть в Карпати і там блокують чорних лісорубів

Що тільки одна вимога? Розпуск Зради? Всіх зразу не можна бо кремль нападе? Щось ці вимоги пахнуть не тим що треба!!! Надіюся, що коли всі зберуться, то ініціативу візьмуть інші люди і висунуть ширші вимоги: геть парламент, суддів, прокурорів і інше бидло яке грабує нас. Все зробити аналогічно дорожній поліції. Це дасть більше толку ніж перевибори парламенту в який знову ввійдуть ті ж самі морди!!!

Ох и интересный вы народ. Когда все соберутся - инициативу возьмут ДРУГИЕ люди. А сами то? Или хата с краю, сторожить треба, бо сало покрадуть?

Ви забули про те що машини у нас найдорощі у Європі, а президент найбагатший у Європі, а населення найбідніше у Європі, інфляція з кожним роком все більша і більша, пенсіонери судді та генерали яких у нас в країні 2200 штук отримують пенсію більше 20000 грн. що суд над беркутівцями нічого не дав, що євроінтеграція, вхід в НАТО, закінчення АТО (за пів року) та санкції України проти Росії просто невинонані обіцянки якими нас годують кожен день. Перемога над Росією не заключається у бородьбі проти неї, а повинна спрямовуватися за принципом не проти кого, а за що? За те щоб ми всі об'єднались за щастливу долю України і в першу чергу почали змінювати себееее а не давати взятки і казати та нічого не змінилось, правильно нічого і не зміниться і проблема цього питання вже лежить на нас самих дитина народилась від 100$ і більше на роботу вчителем піти 2000$ і більше поїхати для декого в АТО 300$ схаменіться люди!!!

Если вы изначально собираетесь играть по их правилам вас всё равно разведут. Для того что бы что-то изменить и ради чего собиратся нужны свои правила по которым дальше всё будет происходить. На то что вы предлагаете они уже давно имеют план. Вы забываете главное - среда обитания политиков - противостояние, орудие труда - ложь, итог работы - человеческие жизни. Для того что бы хоть что то изменить нужны свои правила, а вы предлагаете им ихние

Да соберется пара тысяч майдаунов, погудят пару часов и разойдутся, как год назад.

Чого ви досягли своїм майданом!? Скільки крові пролито на майдані, скільки ще полягло на війні! Ціни зросли в рази, люди за межею бідності! Схаменіться, люди! Вам і так не добре, і сяк не добре! Скільки можна?! Через таких "патріотів " гинуть люди і страждає вся країна!!!

Нужно еще немного майданов. Еще пару штук, чтоб все нахуй с голоду померли, кто еще не уехал из страны майданов. Сидели дома, пока майдауны гнали панду - сидите и дальше. Поздно пить Боржомчик.

да пост не плохой,но вы забыли кто мы? продажый народ -за бутылку водки друга,мать свою продаст,За 10тыс гривен убьет своего друга в аэропорту Донецком.Вы в своем уме? уже пора не выходить а приезжать на танке с градом ,слышите с Градом и бомбить Верховную Раду и администрацию президента.и никто не выйдет -ни какой студент не пойдет под администрацию.-и пикнуть вам не дадут-газ,и дубинки пустят вход и разбежитесь как крысы,ведь если бы хотели что то сделать путевое в этой гребанной Украине- уже бы делали а не ждали 20 февраля... может и грубо,но правда.

(Screened comment)
1. Перевыборы парламента это минимум на год.
2. Новый парламент будет ни чем не лучше этого. Все покупается! Денег у них достаточно.
3. Исходя из вышеизложенного, единственный стоящий и важный уоьтмматум это отставка президента сечас. Не через год, а именно сейчас.
4. Исхоля из угрозы агрессии, дабы ее остаться без управления, надо до ультиматума найти кандидатуру на долность начпльника ГШ.
5. Имея такой юридический коллапс с ветвями власти и конституцией, вообще с системой управления страной, нам никто немешает уйти вообще от парламентаризма и демократии. Эти не лучшие системы. Можно внедрить новую систему основаную на современных информационных технологиях.

Думайте серьезней, а не полумерами!


Проблема в том, что перевыбранный парламент и/или президент будут гарантированно хуже, исходя из социологии. Бойко/Ляшко/Юля - выбора хреновый. В парламенте будет больше оппоблока, с другой стороны, если выбирать его после возврата лугандона, то его будет еще больше.

чтобы что-то сделать в Украине, нужно...

чтобы что-то сделать в Украине, нужно...заручиться поддержкой Кремля.

Ведь это не Путин вывозит карпатский лес-кругляк, и не в Россию он вывозится...

это же очевидно

Кого пропонуєте на місце президента України?

я би запропонував себе :)

але не запропоную
я ж не дегенерат

Кого пропонуєте на місце президента України?

Кого пропонуєте на місце президента України?