ukrainian_revolution (maidan_ua) wrote,
ukrainian_revolution
maidan_ua

Війна на Донбасі закінчилася ще в 2015 році.

Просто вам про це вирішили не говорити з "фінансових міркувань" ...Тільки факти. Посилання тільки на офіційні ЗМІ та заяви політиків.

Влітку 2014 року на Донбасі почалися активні бойові дії, які тривали аж до зими 2015 року, закінчившись боями за ДАП та Дебальцеве. До цього моменту вугілля з окупованих територій не надходило в Україну. Утворився дефіцит. Взимку того ж 2015 року Польща запропонувала свою допомогу в термінової модернізації українських ТЕЦ, щоб вони могли споживати усі види вугілля, а не тільки дефіцитний "Антрацит". Цю пропозицію поляки передали на найвищому рівні - особисто Президенту України Петру Олексійовичу Порошенку.


Якби Петро Олексійович прийняв цю пропозицію, то вже цієї зими всі українські ТЕЦ споживали б вугілля з тієї ж Західної України. Замість цього, Порошенко відправив у Донецьк на переговори з терористами депутата від БПП Ігоря Насалика. Насалик їде туди під виглядом турботи о "киборгах", але по факту починає діалог про торгівлю вугіллям.


Ви уявляєте? Депутат від БПП ... Не від "Опозиційного блоку", а від БПП (!!!) їде до терористів, не побоюючись за своє життя! Як так? БПП - це ж хунта і фашисти! Ну це як, якщо б Захарченко з Плотницьким відвідали би Львів.

Надалі Ігор Насалик був винагороджений за свою "мужність" тим, що 14 квітня 2016 року його призначили міністром енергетики та вугільної промисловості України.

З початком блокади "торгівлі на крові" ЗМІ режиму переконають вас, що ключову роль у цій торгівлі грав Ренат Ахметов, але насправді він лише олігарх-монополіст без участі якого БПП просто не могло провернути цю схему.


З весни 2015 року БПП, ДНР і ЛНР стали фактичними бізнес-партнерами. Коли це таке було, щоб бізнес-парнери ворогували між собою? Подивіться ще раз на Насалика. Ось як бізнес-партнери відносяться друг до друга - з непідробною, щирою посмішкою і привітністю.


Петро Порошенко широко відомий поціновувач "офшорів". Війна на Донбасі тривала до тих пір, поки Петро Олексійович не зрозумів, що Донбас можна перетворити на "офшорну зону". Але "донбаський офшор" вельми специфічний і заради підтримки життя цього офшору, потрібно підтримувати ілюзію продовження війни.

А ось так режим Порошенко (емоційно) відреагував, коли ветерани спробували перешкодити спільному бізнесу БПП і ДНР/ЛНР.


Згодом емоції трохи охололи, бо Порошенко раптом зрозумiв, що "блокадників" підтримує вся Україна і будь-які силові дії у їх бiк гарантовано спровокують третій Майдан.

Війна закінчилася навесні 2015 року. Одним з перших це почав розуміти польовий командир з ЛНР Мозкової (батальйон "Привид").


За що і був вбитий 23 травня 2015 року. Надалі "невідомі кілери" вбивали всіх польових командирів ОРДЛО в тій послідовності, в якій вони починали розумiти, що війна закінчена.

Тепер розумієте яку функцію виконують "мінські угоди"? "Мінські угоди" - це захист "донбаського офшору" Петра Олексійовича від ініціативи військових піти в наступ.

17022390_1118724371562039_7650330296473037287_n.jpg

Тисніть по кнопках соціальних мереж, щоб якомога більше ваших друзів дізналися правди!


Слідкуйте за розвитком подій на сторінці "Української Революції" у Фейсбуці - https://www.facebook.com/RevolutionUA
Tags: АТО
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment