ukrainian_revolution (maidan_ua) wrote,
ukrainian_revolution
maidan_ua

Кому війна, а кому мати рідна.

Про те, як Петро Порошенко використовує посаду Президента з метою власного збагачення.


Укрстат нарешті опублікував довгоочікувані дані за 2016 рік. Нас найбільше цікавили дані по експорту. Ми порівняли дані за останній (повний) рік правління Віктора Януковича (2013) з 2016 роком. Ви можете самостійно перевірити всі цифри в таблиці, використовуючи дані з офіційного сайту Укрстата - http://www.ukrstat.gov.ua/operativ/operativ2016/zd/oet/oet_u/oet1216_u.htm

Отже, що ми бачимо? Прямо посеред економічної кризи та війни у нас тут є якийсь острівець економічної стабільності?


На графіку ми бачимо, що навряд чи "зростання" експорту Івано-Франківської області можна назвати зростанням. Вони лише частково повернули втрачені позиції після серйозного обвалу, ніж зросли.
На графіку: зеленим Вінницька область, а синім Івано-Франківська.

А ось Вінницька область реально зростає і що найцікавіше, що в часи відносної економічної стабільності (при Януковичу) експорт Вінницької області зріс всього на 19%, а в часи війни і економічної кризи - зростання склало 43%. Всі регіони ледве виживають, а експорт Вінницької області зріс аж на 43%!!! Та якби у нас так всі області зросли, то ви всі жили б не в два рази гірше, ніж при Януковичу, а на 43% краще, ніж при Януковичу!

У чому ж секрет Вінницької області? Чому її губернатора не показують цілими днями по телевізору? Чому Президент не вручає орден? Чому Гройсман промовчав про те, що його рідна область єдина, яка змогла не просто пережити війну і економічну кризу, а ще й зробити справжнє українське економічне диво! Чому губернатор Вінницької області не влаштовує семінарів для інших губернаторів і не ділиться своїм видатним досвідом?

Секрет "економічного дива" Вінницької області зовсім не в губернаторі, а в тому, що там сконцентрована велика кількість підприємств олігарха Петра Порошенка, який використовує владу в особистих інтересах.


Ось, наприклад, екс-глава ДФС Роман Насiров ... Як по-вашому, Насiров допомагав ухилятися від податків тільки Олександру Онищенку або й всiм іншим "зацікавленим особам"? Для "економічного дива", в умовах економічної кризи, потрібні особливі - тепличні умови. Зростання на 43% в умовах війни і економічної кризи без ухилення від податків? Не смішіть!Заарештований Насiров сидить у кріслі судді.

А пам'ятаєте як дружина Насiрова за кілька днів зібрала 100 млн. застави? Сказала, що знайомі бізнесмени грошей позичили. Здогадуєтеся хто насправді позичив дружині Насiрова ці 100 млн. гривень?
Тисніть по кнопках соціальних мереж, якщо вважаєте, що вашим друзям варто про це подумати.


Підписуйтесь на "Українську Революцію" - https://www.facebook.com/RevolutionUA
Tags: Насiров, Порошенко
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments