ukrainian_revolution (maidan_ua) wrote,
ukrainian_revolution
maidan_ua

Якщо Україні й дадуть безвіз, то в'їзд для заробітчан буде закритий.Український (гіпотетичний) безвiз нічим не відрізняється від грузинського. Хочете дізнатися, що чекає нас? З посиланням на заяву МЗС Грузії:

"МЗС Грузії в понеділок (27.03.2017) зробило останні роз'яснення громадянам щодо використання ними безвізового режиму під час подорожей до країн ЄС.

Громадяни Грузії будуть зобов'язані відповідати на опитування прикордонників про мету поїздки і пред'являти банківську виписку з достатньою кількістю грошових коштів з розрахунку 50 євро на добу або готівку, довідку з роботи і підтвердження мети поїздки, зворотні квитки, медичну страховку і готельне бронювання.

У грузинському зовнішньополітичному відомстві нагадали, що безвізовий режим не дає права на роботу в країнах Євросоюзу. Метою короткострокового візиту може бути: туризм і відпочинок, бізнес-зустрічі, участь у культурних заходах, відвідування близьких і родичів. Для цього і потрібні перераховані вище документи.

Порушники правил безвізового режиму будуть не лише депортовані з країн Європи до Грузії, але й оштрафовані на три тисячі євро. Такі порушники не матимуть права відвідувати країни Європи протягом п'яти наступних років., пише «Deutsche Welle»".

Підпишись на "Українську Революцію" у Фейсбуці - https://www.facebook.com/RevolutionUA
Tags: безвiз
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments