?

Log in

No account? Create an account

"Революція Гідності" ще не закінчена!

Previous Entry Share
Син головнокомандувача української армії у футболці з написом "Росія" (2017)
maidan_ua


Днями у британському коледжі "Concord", де навчаються молодші діти президента Порошенка, відбулася щорічна фотозйомка для випускного альбому. У мережі нелегко розшукати зображення нащадків гаранта, особливо у соцмережах, де їхні акаунти закриті. Однак кілька фото виклали однокласники Михайла, Олександри та Євгенії Порошенків.


Женя та Саша Порошенки мають закінчити навчання у "Конкорді" вже цього року, а Михайлу начебто ще рік.


Хлопці вирішили зобразити мачо, а син Порошенка взагалі оголив прес.

У мережі виникнув скандал стосовно того, що син Порошенка позує у футболцi з надписом "RUSSIA".


До речі, його друг Сергій з Росії, у блозі якого й стоїть це фото, також має подібну футболку, тож можливо, що саме він і позичив цю футболку синові Порошенка для фотосесії.


Підбиваємо підсумки: в британському коледжі навчаються діти українських і російських політиків та олiгархiв, дружать між собою, позичають один одному футболки, а в самій Україні, буквально щодня, прості українці ховають своїх дітей, які загинули на війні. Ось така хуйня, малята ... Цей пост повинен набрати мільйон репостiв. Погнали!Обговорити цю інформацію ви можете на сторінці "Української Революції" - https://www.facebook.com/RevolutionUA/

  • 1
Сын носит футболку аграссара

В нас війна.. солдати гинуть. В нас крадуть.. торгують з окупантом. В нас жінка бариги по тєлєку - "батя, я качають" Діти бариги от такі от.. суки.. Немає кінця і краю цьому кошмару..

так на війні не діти олігархів гинуть та стають інвалідами.
і не їхні діти засуджені за "військові злочини" по критеріях мирного часу матіосами.

На фейсбуке вашу группу прикріли што ле?

  • 1