Порошенко зробив з окупованої частини Донбасу один великий офшор.Ось Гройсман каже, що мол там на окупованій частині Донбасу якісь "українські підприємства" видобувають "українське вугілля" та й навіть сплачують якись там податки Україні. Це брехня! Нехай Гройсман назве хоча б одну назву той вугільної шахти на території окупованої частини Донбасу, яку розробляють "українські підприємства".


Ви можете собі уявити, як бойовики, які ще влітку 2014 року віджали всі шахти Донбасу, повернули б добровільно доступ хоч до однієї з цих шахт "українським підприємствам"? Вам така маячня на голову налазить? А Гройсман в це вірить! Точніше, він намагається нас з вами в цьому переконати. Наврядчи він сам вірить у свою брехню ...


Як справа відбувається в дійсності? Сепаратисти видобувають вугілля і продають його "українським підприємствам" Ахметова (за домовленістю), а ті "українські підприємства" просто оформляють вугілля за українськими документами і відправляють у поїздах на територію України. Тобто, сепаратисти не можуть безпосередньо продавати вугілля Україні тому, що вони терористи і так звані "українські підприємства" допомагають терористам легалізувати вугілля. Так звані "українські підприємства" дійсно платять податки - % від прибутку після продажу Українi вугілля, яке було куплено у сепаратистів. Ці "українські підприємства", як ви вже зрозуміли, це вугілля не добувають, а просто транспортують з території окупованої частини Донбасу.

Порошенко заборонив усім українським ЗМІ показувати кадри повсякденного життя свого "офшору" (Донбасу) і тому ви зараз просто не зможете повірити в реальність цих кадрів.


Сьогодні на Донбасі працюють всі види комунальних та соціальних служб: зуб болить - до ваших послуг стоматологія, пожежа - викликайте пожежну службу, снігопад - приберуть сніг комунальні служби, потрібна валюта - до ваших послуг обмінні пункти, кран прорвало - прийде сантехнік, в магазинах є навіть дорогі сорти сирів та вин. Немає у Київі або Дніпрі нічого такого, чого сьогодні немає в Донецьку.

Зарплати практично такі ж як в Україні. Так, продукти дорожче, але у них комуналка на рівні 2013 року. Вся різниця в тому, що ми більшу частину зарплати віддаємо на комуналку, а вони на продукти, але в кінцевому підсумку ми з ними живемо на одному рівні. І це при тому, що у них там йде війна ...


А ось зараз запитання на мільйон доларів: чи можна в принципі виграти війну, якщо воюєш з офшором свого головнокомандувача?


Зрозумійте, якщо б він не зробив з Донбасу офшор, то війна закінчилася б ще навесні 2015 року. Все просто! 2014 рік на Донбасі проходить "референдум". Україна не зобов'язана виконувати контракти з "іноземними державами", адже ніяких торговельних договорів з ДНР/ЛНР Україна не підписувала. З цієї причини цим Республікам автоматично відключають воду, світло, Інтернет та мобільний зв'язок, всі соціальні виплати, повна торгова блокада тощо. Ви всі розумієте, що в таких умовах жити ніхто не буде і 99,9% населення покинуть окуповану територію протягом найближчої зими (влітку простіше голодувати, аніж узимку). Навесні 2015 року Донбас безлюдний. Як на вашу думку, залишилися б на Донбасi бойовики, якщо б звiдси пішло все населення? Правильно! Бойовики покинули б територію 100%, бо вони не можуть воювати без "живого щита". Підсумок: війна закінчилася б за один рік. І як бонус нам: все проросійське населення Донбасу і бойовики пішли б у Росію. І ми змогли б назвати Донбас українським (безглуздо сьогодні називати українським найбільш проросійський регіон України), бо там би не залишилося жодного прихильника "руського миру".

Деякий з вас поки що байдужі, але коли прийде ВАША ЧЕРГА ховати свого сина ...
На одній тільки торгівлі вугіллям з Україною сепаратисти кожен рік заробляють більше 2 млрд. гривень!!! Верховна Рада визнала ДНР/ЛНР терористичними організаціями. Було таке? Гройсман каже, що це не контрабанда, а легальна торгівля. Як, з точки зору закону, називається будь-яка форма торгівлі з терористами? Це називається "спонсоруванням тероризму", чи не так? Ми повинні домагатися не тільки блокади Донбасу, але й арешту всіх, хто причетний до спонсоруванню терористів: починаючи з голови СБУ і закінчуючи Президентом. Згодні? Тисніть по кнопках соціальних мереж, щоб підняти всю Україну!


Йдемо 20-го лютого на Банкову заарештовувати "спонсорів тероризму" - https://www.facebook.com/events/1384001464979103

Камера зовнішнього спостереження засняла, як поліцейські побили чоловіка і забрали у нього телефон.Ось як ведуть себе поліцейські, коли впевнені, що їх ніхто не знімає на камеру.


Як там говорив Арсен Аваков: "cпочатку підкорися, а потім оскаржуй", так?

Ви все самі бачили на власні очі. Потерпілий скористався порадою Арсена Авакова і "оскаржив". Йому відмовили. Хтось очікував іншого результату? Тут вам не Європа. Це Україна ... Тут людина проти режиму - ніщо.

Україна не тільки сама бідна і не тільки найкорумпованіша країна Європи, але ще й "лідер" за кількістю порушень прав людини. Європейський суд з прав людини повідомив про те, що 22% всіх звернень саме з України (посилання на джерело - http://goo.gl/YSEjnm).

Порушувати права людини можна тільки в тому випадку, якщо ці права у людини є. Як можна порушити те, чого немає? Про які права людини в Україні взагалі йде мова? У кого з вас ці права є? Хто з вас зможе добитися своїх прав і справедливості від режиму? Ніхто! Немає у вас ніяких прав, окрім права мовчати і сопіти в дві дірочки.

Один за всіх і всі за одного! Або починаємо жити за таким принципом, або нас просто затопчуть кожного поодинці. Потрібен 12-бальний інформаційний шторм в соціальних мережах, щоб допомогти потерпілому добитися справедливості. Репост!


Один за всіх і всі за одного! Єднаймося тут - https://www.facebook.com/RevolutionUA

Янукович, Парубій та Пашинський можуть пройти тестування на "детекторі брехні"."Українська Революція" пропонує вихід з того глухого кута, у якому сьогодні опинилося розслідування у справі "Небесної Сотні".

Ми пропонуємо: на нейтральній території, в районі прекрасного європейського містечка Гаага, зустрітися Януковичу, Парубію і Пашинському, де ця трійця пройде експертизу на "детекторі брехні" у експертів з Інтерполу та ФБР під пильною увагою мільйонів очей (пряма трансляція десятків телеканалів). Можна було б запросити й Петра Олексійовича, але він Президент, як не крути, і негоже Президенту сідати на стілець потенційного підозрюваного. Не комільфо ...

У заголовку статті ми використали слово "можуть". Так ... Можуть пройти тестування на "детекторі брехні", а можуть і не пройти, бо ніхто від них цього й не вимагає ... Давайте вимагати?! Давайте зробимо так, щоб про цю ініціативу заговорила і вимагатиме вся Україна?!! Якщо винен Янукович, то навряд чи він погодиться приїхати до Гааги, чи не так? Це ж Гаага! Страшний сон кожного кривавого диктатора! Тисніть по кнопках соціальних мереж, щоб про цю ініціативу заговорила вся Україна! Дуже хочеться почути реакцію Пашинського. А вам?


А також підписуйтесь на сторінку "Української Революції" у Фейсбуці - https://www.facebook.com/RevolutionUA

Американські фінансисти прогнозують курс в 32 гривні за долар до кінця 2017 року.Акцентуємо відразу ж на тому, що цей прогноз американські фінансові експерти з авторитетної інвестиційної компанії "Goldman Sachs" дали ще в липні 2016 року (посилання, яке це підтверджує - http://goo.gl/I7H0cA), коли долар ще коштував 25 гривень. У тому ж липневому прогнозі американські фінансисти спрогнозували курс гривні на кінець 2016 року в 27 гривень за долар і всі ми побачили, що цей прогноз збувся.


Але чому прогнози фінансистів з "Goldman Sachs" настільки точні? Це тому, що інвестиційна компанія "Goldman Sachs" є однією з найавторитетніших у світі, а для того, щоб зберігати такий високий статус, тобі необхідно наймати до себе тільки найкращих економістів світу, бо інвестиційна компанія якраз на тому і заробляє гроші, що здатна давати об'єктивні прогнози, а значить вигідно інвестувати гроші своїх клієнтів, щоб приносити їм і собі прибуток. Як це працює? Спрощене пояснення принципів економічного прогнозування.

Економісти постійно аналізують графіки, щоб виявити "тенденції". Тенденції не завжди яскраво виражені, але у випадку iз гривнею ці тенденції очевидні навіть людям, які далекі від економіки. Для того, щоб спрогнозувати, яким буде продовження графіка, потрібно просто взяти ділянку графіка (тенденцію) і добудувати за допомогою цієї ділянки графік на кілька місяців вперед.На жовтій та блакитнiй ділянках графіку гривня дуже сильно просіла і тому ми, заради об'єктивності прогнозу, візьмемо "зелену ділянку" графіка, де гривня найменш постраждала і просто добудуємо графік на кілька місяців вперед.


Нагадуємо, ми взяли найменш болючу для гривні ділянку графіка (тенденцію), тому курс гривні в 30 за долар вже у серпні 2017 року - це ще оптимістичний прогноз, який цілком збігається з прогнозом фінансистів з "Goldman Sachs" в 32 гривні за долар у грудні 2017 року.


Таким буде курс гривні, якщо ми з вами не доб'ємося відставки Гонтарєвої (дівоче прізвище Сатанівська) з посади голови НБУ. Курс гривні впливає на рівень добробуту кожного з вас. Вже сьогодні деякі депутати Верховної Ради домагаються відставки Гонатарєвой. Їм потрібна наша підтримка і наші голоси! Тисніть по кнопках соціальних мереж, якщо ви приєднуєтеся до вимоги відправити Гонтарєву у відставку і передати її до суду за махінації на валютному ринку, які обвалили курс гривні.


А також підписуйте на "Українську Революцію" у Фейсбуці, щоб знати більше, аніж решта - https://www.facebook.com/RevolutionUA

Порошенко страждає від нічних кошмарів (15.01.2017).Ви помітили, як став жахливо виглядати Порошенко? Хочете дізнатися чому? Все просто. Кожна людина, яка страждає від якої-небудь фобії (страх), постійно страждає від нічних кошмарів. Якщо у вас арахнофобія, то в кошмарах ви будете бачити павуків, які повзають по вашому тілу. Всім відомо наскільки Порошенко боїться Майдану. Ви всі бачили, як на третю річницю початку "Революції Гідності" у минулому році Порошенко зігнав до Києва тисячі "нацгвардійців", хоча реальної загрози нової Революції не було, але Порошенко побачив в декількох місцях в Інтернеті заклики вийти на Майдан і перелякався.Сама страшна фобія для Порошенка - це Майдан. Здогадуєтеся які кошмари Петя бачить ночами? Це не стьоб, хлопці. Це 100%. Петро Олексійович така ж людина з м'яса, шкіри та кісток, як i всі інші. І його також, як i "всіх інших" мучать кошмари. Кошмари не мучать тільки тих у кого немає яскравовиражених фобій. Трохи стає на душі легше від усвідомлення того, що Порошенко живе всередині свого персонального нічного Пекла, де практично кожну ніч у нього новий Майдан.У ті дні, коли Петру Олексійовичу снився новий Майдан, то на ранок наступного дня він і виглядає так, немов реально тільки що з Майдану

1484249510_15965030_1160234780760922_1710823490936241234_n.jpg

Знаєте чого людина боїться більше, аніж нічних кошмарів? Більше всього людина боїться того, що кошмари стануть реальністю. Хто готовий втілити в життя нічні кошмари Порошенка? Приєднуйтесь до "Української Революції" на Фейсбуці - https://www.facebook.com/RevolutionUA

А також тисніть по кнопках соціальних мереж, щоб мобілізувати всіх ваших друзів.

Важлива інформація тільки для підписчиків "Української Революції". НЕ ПОШИРЮЙТЕ!Це звернення стосується тільки тих з вас, хто постійно пише в коментарях: "ну скільки ми ще будемо це терпіти?", "ну скільки ми ще будемо сидіти у Фейсбуці?", "ну коли вже на Майдан?!!" тощо.

Сьогодні було дуже багато подібних коментарів під інформацією про рiвень зарплатні держчиновників з "Адміністрації морських портів України".
Друзі, зрозумійте одну просту річ: так, нас вже 64 тисячі, але з кожної тисячі на Майдан вийде всього сотня. З 64 тисяч - 6,4 тисячі вийдуть на Майдан. Порошенко однієї тільки НацГвардії виведе не менше 10 тисяч!!! Але ми будемо неозброєні, а вони з щитами, собаками, рушницями з гумовими кулями і з шашками зі сльозогінним газом. І їх, до того ж, буде ще й більше, ніж нас!

Час давно настав йти не на Майдан, а одразу на Банкову і проводити арешт всіх її "мешканців", але потрібно, щоб нас зібралося не менше 30 тисяч! В цьому випадку перемога нам гарантована, бо як тільки люди побачать на Майдані перші 30 тисяч, то вже через кілька годин там буде стояти мільйон! З кожної тисячі підписчиків "Української Революції" вийде всього сотня. Отже, потрібно не менше 300 тисяч пiдписчикiв.

Якщо цю статтю прочитають всього 1000 осіб і кожен запросить всього по 100 друзів, то до вечора наступного дня нас буде вже не 64 тисячі, а 164 тисячі.Ти, саме до тебе зараз звертаємося. Не думай, що 999 читачів зараз побіжать запрошувати друзів, а раз так, то й без тебе впораються. А якщо зараз як ТИ подумають інші 999? Хлопці, ви або змиріться вже, або починайте боротися! Вас що, благати треба? А якщо МИ зараз просто візьмемо плюнем і махнем на все рукою? Хочете ще 2,5 року під бандою Порошенка? Хочете?!!

А зараз, будь ласка, поверніться на сторінку "Української Революції" (https://www.facebook.com/RevolutionUA) і витратьте всього 2-3 хвилини, щоб запросити своїх друзів. Всі міста України. Дякуємо за увагу ...

Пашинський заявив про те, що його інформаційно атакує Кремль.

Нагадуємо: потерпілий зараз лежить в лікарні з простреленою ногою, куля перебила кістку. Це дуже серйозна травма!


Те, що Пашинський звалив звинувачення у стрільбі по людині на Кремль і назвав це інформаційною атакою, зайвий раз підтверджує і показує нам, що ублюдочная банда Порошенка кожен раз буде, ось так в тупою, валити всі свої злочини на Кремль.

Все вказує на те, що автор цієї карикатури був прав і Пашинського відмажуть.


Але ось найголовніше питання - ви це проковтнете або вийдіте на Майдан, якщо Пашинського відмажуть? Тисніть по кнопках соціальних мереж тільки ті, хто реально готовий взяти участь в акціях протесту (всі міста України).Підписуйтесь на сторінку "Української Революції" на Фейсбуці, щоб стежити за розвитком подій - https://www.facebook.com/RevolutionUA

Банда Порошенка завдає більше шкоди економіці України, ніж санкції шкодять Росії.Графік курсу національної валюти економіки - це як кардіограма вашого серця для лікаря. Гривня дешевшає не тільки по відношенню до долара, а навіть по відношенню до рубля!

Росія сьогодні переживає дуже важкі часи: санкції + низькі ціни на нафту. Але судячи по графіку курсу національної валюти - це Україна під санкціями і з сировинною економікою? Згадайте цей графік, коли в наступний раз Вальцман або Гройсман будуть вам з телевізора розповідати про свої "успіхи" та "перемоги".

Поділіться цією інформацією з друзями, щоб про це задумалося якомога більше людей.


Підписуйтесь на сторінку "Української Революції" у Фейсбуці і телевізор не зможе вас більше обдурити - https://www.facebook.com/RevolutionUA

Ці слова викличуть сльози у кожного, хто любить Україну.У 2014 році Європа дивилася на Україну очима повними надії, але Україна стала для Європи найбільшим розчаруванням.


Хто з вас пам'ятає початок весни 2014 року? Я чудово пам'ятаю. Як нібито це було вчора ... Пам'ятаю навіть ті почуття, які мене переповнювали. Янукович втік, закінчився морозний мiсяць лютий і в Україну прийшла весна ... Це була немов "оттепель" після смерті Сталіна. Цю весну я запам'ятаю на все життя. Ця весна була такою довгоочікуваною ... Здавалося, що Україна прокинулася від багаторічної зими. Навіть повітря було якимось іншим. Ми вірили в те, що зараз до влади прийдуть чесні і порядні люди й ми всі разом перетворимо Україну на прекрасну європейську країну ... Як шкода, що я тоді не загинув разом з хлопцями з "Небесною Сотні" - помер би щасливим з вірою у світле майбутнє України 😥 Згадайте ту весну! Згадайте ті почуття! Згадали? Ось рівно такі ж почуття були і у Європи.

Ось тій Україні, про яку ми мріяли на Майдані, дали б і безвiз, і запросили б до Євросоюзу через кілька років, а сьогоднішній Україні навіть безвiз не дадуть. Знаєте чому ЄС переніс розгляд безвiзу для України аж на весну 2017 року? Європа просто чекає, коли Барак Обама залишить Білий дім, бо саме Обама сьогодні не дозволяє Європі злити Україну. А ось Трамп уже сьогодні говорить, що збирається повернути нас назад до орбіти впливу Росії. Україні був даний історичний шанс возз'єднатися з Європою, але влада опинилася в руках у банди шахраїв, які нас позбавили європейського майбутнього!!! Ви ж знаєте як це буває ... Тобі дають лише одну спробу довести, що ти гідний і якщо ти виявився негідним, то тебе зливають. А Україна під владою Порошенка, показала Європі, що Україна є типовим совком і місце їй не у Європі, а поруч з Росією.

Порошенко зі своєю бандою у нас не тільки гроші вкрали, а ще й історичний шанс возз'єднатися з Європою і покарання за цю вкрадену мрію буде дуже суворим.

Ці слова вам зрозумілі? Це те, що ви відчуваєте сьогодні? Тисніть по кнопках соціальних мереж!


Єднаємось, браття - https://www.facebook.com/RevolutionUA

"Українська Революція" вирвалася на ПЕРШЕ МІСЦЕ серед найбільш читаємих ЗMI Фейсбуку.Чому у ЗМІ і у політиків більше підписчиків, але менша читабельність постів, ніж в "Української Революції"?
Підписчиків у нас менше тому, що ЗМІ і політики створили свої паблики на багато років (в середньому 3-5 років) раніше за нас, але у нас немає жодних сумнівів, що ми наздоженемо їх всіх за наступний рік. Чому наші матеріали (фото, відео, статті) розходяться набагато більшими тиражами, нiж у нашiх "конкурентів"? Це тому, що ми говоримо людям правду і на сьогоднішній день "Українська Революція" одне з небагатьох джерел інформації, яке режим не зміг ані купити ані заткнути.

Друзі, допоможіть нам стати ще більш цікавішим для вас джерелом інформації. Надсилайте нам в лiчку посилання на ті новини, які здалися вам цікавими - https://www.facebook.com/RevolutionUA

Якщо вам вдалося зняти на мобільний телефон щось цікаве, то ми забезпечимо вашому відео або фото величезне число переглядів. Гарно пишете? Пишіть! Ми опублікуємо. Ви знаходитесь усередині системи (СБУ, МВС, ЗСУ, ГПУ, ВР тощо) і бачите гнилу систему зсередини? Вам відомо те, що варто знати людям? Пишіть - опублікуємо! Анонімність гарантуємо! Ви на передовій в АТО? Розкажіть Україні про те, що там насправді робиться, як ця смілива жінка.


Хочете, щоб "Українська Революція" стала самим читаємих ЗМІ не тільки на Фейсбуці, але і в цілому по Україні? Підпишіть своїх друзів на "Українську Революцію"! У народу України на сьогоднішній день є тільки одна зброя проти корупційної банди Порошенка - інформація!